173 /h NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji części gumowych Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 03:41

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji części gumowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla 2 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Liczba wakatów: 2
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • prace produkcyjne w fabryce części z gumy dla branży motoryzacyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie masy, rozgrzewanie maszyn, wyjmowanie elementów z formy oraz wprowadzanie poprawek – gównie wygładzania
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • spostrzegawczość
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji tworzyw sztucznych
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • dla chętnych opcja sfinansowania przez pracodawcę kursu języka norweskiego na platformie e-learningowej
  • wsparcie przy formalnościach
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • docelowo umowę o pracę jednak początkowo umowę na okres próbny
  • pomoc w szukaniu zamieszkania

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji “Norwegia praca na produkcji gumy, Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2155915010d94bd9

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji części gumowych Oslo”

  1. SLOWIK1982 na 18 maja 2017 @ 10:56

    poszukuje pracy w drammen lub oslo