164/h NOK

Od zaraz Norwegia praca dla pokojówki przy sprzątaniu hotelu we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2019 01:27

Hotel 4* z Fredrikstad zatrudni od zaraz osobę na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu pokoi i apartamentów. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego, wymagany jest natomiast komunikatywny język angielski.

Stanowisko: Pokojówka – Sprzątaczka

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Zadania:

  • praca w hotelu 4* z Fredrikstadu jako sprzątacz – sprzątaczka pokoi gościnnych oraz apartamentów
  • sprzątanie na ściśle określonych zasadach – kompleksowe po wyjeździe gości oraz częściowe w trakcie ich pobytu, polegające bardziej na odświeżeniu pokoju

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dyskrecja
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • szybkość, energiczność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pracę do podjęcia pilnie
  • pełne wsparcie, również przy dopełnianiu spraw urzędach i bankach
  • dla pracowników możliwość wykupienia tanich dań w restauracji hotelowej
  • wysokie zarobki a także dodatki do pensji podstawowej
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • norweską umowę, początkowo na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 845d7ca52fbaaf5