255 brutto/h NOK

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez języka jako pomocnik śmieciarza-ładowacza w Oslo 2024

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2024 03:08

Od zaraz w rejonie Oslo propozycja fizycznej pracy w Norwegii jako pomocnik śmieciarza-ładowacza. Zatrudnienie 2024 także bez znajomości języka norweskiego, mile widziany angielski oraz doświadczenie zawodowe. Zakwaterowanie na miejscu (koszt 4000 NOK miesięcznie za pokój).

Stanowisko: pomocnik śmieciarza / ładowacza

Miejsce: Oslo i okolice

Zarobki: od 255 NOK/h brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zadania:

  • Zbieranie i ładowanie pojemników lub worków z odpadami na śmieciarkę.
  • Obsługa specjalistycznego sprzętu do zbierania odpadów.
  • Obowiązki wykonywane niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka norweskiego – praca dostępna dla osób bez znajomości języka.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy fizycznej będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy na świeżym powietrzu.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie na miejscu (koszt 4000 NOK miesięcznie za pokój).
  • Atrakcyjne zarobki od 255 NOK na godzinę pracy brutto.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w Norwegii.
  • Stałą pracę w przyjaznym zespole.
  • Możliwość rozwoju pracownika poprzez liczne szkolenia zawodowe i językowe.

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

sl/f/01/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 37265a1e0721f40f