156 brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca przy rozbiórkach i wyburzeniach budowlanych Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2014 02:44

Zatrudnię od zaraz 2 pomocników do pracy w Norwegii przy rozbiórkach budowlanych. Nie wymagana znajomość języka norweskiego ani doświadczenie w budowlance. Oferta na 2 miesiące, lub dłużej jeśli pracownik się sprawdzi.

Stanowisko: pracownik fizyczny/budowlany
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 156 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2

Obowiązki:
– ogólne prace związane z rozbiórkami budowlanymi
– skuwanie tynków, kafelków, zdzieranie tapet i podłóg
– noszenie gruzu i odpadów do kontenerów
– obsługa elektronarzędzi

Wymagania:
– zapał do pracy i dobra kondycja fizyczna
– gotowość wyjazdu od zaraz na minimum 2 miesiące
– mile widziane osoby dysponujące własnym autem
– wszelkie doświadczenie będzie atutem
– język angielski dla własnej wygody warto znać, ale nie jest konieczny, gdyż większość ekipy stanowią Polacy

Oferuję:
– bezpośrednie zatrudnienie w mojej firmie
– dobre warunki pracy
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– z dobrymi, sprawdzonymi pracownikami chętnie podpiszę umowę na dłuższy okres

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Wszystkie posiadane i udokumentowane referencje, certyfikaty działają na +

ID ogłoszenia: 6945445a3ab68ff8

12 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca przy rozbiórkach i wyburzeniach budowlanych Oslo”

  1. Jerzy Lamkiewicz na 21 października 2014 @ 19:11

    Witam jestem zainteresowany ofertą ,mam 34l prawo jazdy B i C własny samochód

    pracowałem w firmach w zespole i indywidualnie ,szybko się uczę nowych czynności w pracy

    kontakt jlamkiewicz@gmail.com tel. 534 996 650

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, posiadam prawo jazdy kat B oraz własny samochód. Mam 22 lata oraz wykształcenie budowlane, jestem sprawny fizycznie.

    Przy rozbiórkach, wyburzeniach oraz wykończeniach wnętrz pracuję od 4 lat.

    kontakt:
    pkolo92@gmail.com
    tel. 603945862

  3. Witam jestem zainteresowany tą ofertą, mam 36 lat, prawo jazdy kategorii B, C, CE. Jestem pracownikiem z zapałem, szybko się uczę i nawiązuję kontakty z współpracownikami.

    Kontakt 724 671 577
    lukasz.misiolek@vp.pl

  4. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy OD ZARAZ! Przebywam 18 km od Oslo.
    39 lat, duże doświadczenie zawodowe i sumienne podejście do powierzonych zadań.

    Nie boje się ciężkiej i długiej pracy…

    Kontakt: +47 48 63 80 84
    pawel.szczegola@gmail.com

  5. Witam, jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Posiadam prawo jazdy B. W PL prowadzę własną działalność zajmuję się remontami, wykończeniami, przebudową.

    Kontakt : +48535-555-584

    m.synal@gmail.com

  6. Witam jestem zainteresowany tą pracą
    Mam 34 lata w zawodzie budowlanym jestem od 2000r.
    Wykonywane prace (Domki cało roczne oraz sezonowe z drewna , Płyty K-G , szpachlowanie malowanie (malowanie również natryskowo (kurs na malowanie w firmie domino graco) , panele podłogowe itp.
    Posiadam również uprawnienia na wszelkiego typu wózki widłowe jak i na ładowarki teleskopowe , na tą chwile jestem w trakcie robienia kursu na koparko-ładowarkę
    Posiadam wyrobione BHP i POŻ na kraje skandynawskie ( DK,FI,NO,SE) ważne są jeszcze do dnie 04,2017r
    J.angielski – słaby

    Kontakt : onet84@op.pl lub tel. 726 320 451

  7. kulatek@tlen.pl na 29 października 2014 @ 15:09

    Witam serdecznie jestem chętny do podjęcia pracy od zaraz mam 34 lat.Jestem sumienny i odpowiedzialny proszę o kontakt 793402415 lub kulatek@tlen.pl

  8. Witam . Jestem gotowy do pracy choćby od dzisiaj. Mam 23 lata . Prawo jazdy B . Uprawnienia Spawacza TIG . ALe pracowałem 3 lata w Szwecji na wszelkiej budowlance (udokumentowane ) . Znam Norweski i Angielski.
    Pracuje Solidnie. POsiadam Szwedzkie rekomendacje.
    792 511 606
    mateuszsroka92@gmail.com

  9. Dzień dobry .
    Mam 40 lat , obecnie pracuję w firmie budowlanej jako cieśla , zbrojarz , z zawodu jestem stolarzem z kilku letnim doświadczeniem , prawo jazdy A,B,T , bez nałogów , nie karany . Jestem sprawny fizycznie i szybko się uczę .Dziękuję i pozdrawiam i czekam na pozytywną odpowiedź .
    tel.:694894075
    e-mile:elenipokojegoscinne@interia.pl

  10. Polakiewicz Gustaw na 5 listopada 2014 @ 21:14

    Witam
    Jesteśmy we dwóch zainteresowani podjęciem współpracy mamy prawa jazdy B oraz własny samochód duże doświadczenie w budowlance 15 lat
    iż już pracowaliśmy w norwegi w larviku na mostach na szalunkach i ros szalowaniach
    Wiek do 43 lat Kontakt tel. 517688573 gustawpol@gmail.com

  11. Grzegorz1990 na 23 listopada 2014 @ 16:26

    Witam,
    jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Wiek 25 lat.
    Cv na maila.
    Tel . 531 225 565

  12. Witam Mam 33 lata i nie mam żadnych nałóg, jestem uczciwy, pracowity i solidny.mieszkam w Irlandii od ponad dziesięciu lat. Uprawiam sporty takie jak siłownia, bieganie i chodzę po górach więc mam dobrą kondycję fizyczną, mam też doświadczenie budowlane,pracowałem przez kilka lat jako monter rusztowań.Jestem gotów zacząć od zaraz proszę o kontakt na nr.tel 00353852809254 email tusizm.81@gmail.com