154,20/h brutto NOK

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka w pralni Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2017 04:20

Aktualnie poszukiwane są 2 osoby bez znajomości języka norweskiego do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii. Ogłoszenie z pralni przemysłowej w Bergen przy obsłudze maszyn piorących, składaniu i sortowaniu prania.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w pralni przemysłowej

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 154,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2 – może być para

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna w pralni przemysłowej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie tekstyliów, załadunek i włączanie maszyn
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prasowanie oraz pakowanie odzieży
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • gotowość do pilnego podęcia pracy w Norwegii
  • sumienne wypełnianie swoich obowiązków

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oferowane odpłatnie w pokoju 2 osobowym za 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na minimum 6 miesięcy
  • umowę norweską z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • przeszkolenie oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • sprawdzonego pracodawcę
  • solidne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

arbeider/13/17

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 6195a232aadb8dbe