166-177/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii 2019 przy pakowaniu wędliny bez języka Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 grudnia 2018 01:49

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce ze Sarpsborga dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 od zaraz przy pakowaniu wędlin krojonych.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka od 166 do 177 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc od obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od stycznia 2019

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej przy pakowaniu wędlin na tacki plastikowe przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik zajmować się będzie kontrolą jakości, obsługą maszyn i ręcznym nakładaniem produktu

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość zasad BHP i HACCP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • sumienność
  • dostępność od stycznia 2019

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • sprawdzonego norweskiego przełożonego
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • wsparcie przy formalnościach
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby i 6000 NOK za pokój dla pary miesięcznie

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 7065c196ab587924

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii 2019 przy pakowaniu wędliny bez języka Sarpsborg”

  1. Witam
    Wyrażamy chęć do wyjazdu jako para za granice do pracy na długi okres czasu.
    zyl29@wp.pl

  2. Czarnota Sylwester na 16 stycznia 2019 @ 18:33

    Jestem zainteresowany pracą +48513379571 +447546093559

  3. Witam moi rodzice są zainteresowani podjęciem współpracy z państwem. Są gotowi do wyjazdu są pracowici i mają wiele doświadczenia w pracy fizycznej w gospodarstwie rolnym,wpracach akordowych,zakladach pracy chronionej, obrubki drzewna , sortowania,czy pracach wyjazdowych do Niemiec na uboj i pakowanie drobiu. Proszę o kontakt +48511787881 Zofia bądź Do mnie +4746274489 anna