165 brutto/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie kosmetyków Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2022 00:41

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni drogeryjnej w Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii dostępne bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Miasto: Oslo

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 12

Obowiązki:

  • zatrudnienie jako pomocnik na magazynie hurtowni drogeryjnej
  • pracownik zajmować się będzie kompletowaniem zamówień, pakowaniem towarów, aktualizowaniem danych, rozładunkiem dostaw
  • do zadań należy współpraca z innymi działami, cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji i dbanie o dobre imię firmy

Wymagania:

  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • energiczność, sumienność, solidność
  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • samodzielność

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  •  bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki i bonusy
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • gwarancję rozwoju
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata z góry. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona dopiero z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 09/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 205630a4d5ee9981