165/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań mrożonych 2019 Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2019 02:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w fabryce spożywczej z Bergen na produkcji dań mrożonych przy przygotowywaniu składników, pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań mrożonych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji dań mrożonych
  • zadania będą polegać na obsłudze maszyn, przygotowywaniu składników, pomocy w obróbce termicznej dań, pakowaniu, przeprowadzaniu kontroli jakości itp.
  • zadania wykonywane są ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • dyspozycyjność do wyjazdy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • otwartość, przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w grupie
  • szybkość przyswajania nowych informacji

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego pracownika i pomoc we wszelkich kwestiach – przy zaaklimatyzowaniu się, formalnościach – np. przy zakładaniu konta w banku czy sprawach w urzędach
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w bardzo dobrych warunkach

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2019″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 5605cf0eb5063776

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań mrożonych 2019 Bergen”

  1. dagmararuth98 na 4 czerwca 2019 @ 09:41

    Witam, można prosić jakoś numer kontaktowy w sprawie pracy?

  2. Witam, jestem zainteresowana pracą. Czy można prosić numer kontaktowy ?