148,60/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka pakowanie ciastek Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2019 01:00

Aktualnie poszukujemy osób do pakowania ciastek na linii produkcyjnej w zakładzie z Lillehammer. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych na stanowisku pakowacza
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem wizualnej kontroli jakości oraz układaniem ciastek po 9/12/18 i umieszczaniem w maszynie paczkującej
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn i dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowę o pracę na 3 miesiące
  • dla pracowników którzy się sprawdzą możliwość przedłużenia umowy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • rozwój
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 2500 do 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2019. Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 975d4ec4a54445e

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka pakowanie ciastek Lillehammer”

  1. agneszkapab na 17 sierpnia 2019 @ 21:47

    jestem zainteresowana.

  2. agneszkapab na 17 sierpnia 2019 @ 21:48

    jestem zainteresowana ta oferta.

  3. agneszkapab na 17 sierpnia 2019 @ 21:49

    jestem zainteresowana ta oferta. proszee o kontakt