Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

226 brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja detergentów fabryka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2024 01:29
  • Wygasa: 14 dni, 2 godzin

Również bez znajomości języka w fabryce z Fredrikstad od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Norwegii przy produkcji detergentów – środków czystości. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 226 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie surowców do produkcji detergentów zgodnie z wyznaczonymi standardami.
  • Utrzymywanie i konserwacja maszyn produkcyjnych, dbając o ich sprawność.
  • Monitorowanie procesów produkcji w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów.
  • Pakowanie gotowych wyrobów zgodnie z określonymi normami.
  • Etykietowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki, zgodnie z odpowiednimi procedurami.

Oferta obejmuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 226 NOK brutto na godzinę.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pełny etat od pierwszego dnia, z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Opcjonalne zakwaterowanie blisko zakładu pracy, zapewniające wygodne warunki mieszkaniowe za dodatkową opłatą.
  • Profesjonalne szkolenie z zakresu produkcji detergentów, umożliwiające szybkie osiągnięcie samodzielności w pracy.
  • Przyjazna, międzynarodowa atmosfera pracy w zgranym zespole.

Wymagania:

  • Brak konieczności posiadania doświadczenia zawodowego (mile widziane), ważna jest chęć do nauki i zaangażowanie.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim, znajomość języka norweskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność do efektywnej pracy zespołowej oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań.
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełny etat od razu.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d06/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 6176647d4c165f37

ilość wszystkich wyświetleń: 164, dzisiaj: 8

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.