168,40/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu perfum Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 19:40

Aktualna oferta pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza w zakładzie z Oslo. Ogłoszenie od stycznia 2018 dla osób bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu perfum znanych marek.

Stanowisko: Pakowacz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 168,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od stycznia 2018

Umowa: na 2 miesiące

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie rozpakowywanie zestawów kosmetyków i pakowanie ich pojedynczo do nowych pudełek
  • pracownik będzie foliował pudełka i oklejał etykietami
  • ostateczne – wizualne przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia tymczasowej pracy w Norwegii od stycznia 2018
  • mile widziane doświadczenie
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na najbliższe 2 miesiące
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • zdolności manualne
  • zmysł estetyczny
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • możliwość zorganizowania płatnego lokum na miejscu
  • bardzo dobre zarobki
  • pracę na podstawie umowy 2 miesięcznej od stycznia 2018

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.
Umowa nie może być podpisana na odległość.
Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 02/2018″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 7185a2beae141260

14 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu perfum Oslo 2018”

  1. magdusia485 na 19 grudnia 2017 @ 15:03

    Jestem zainteresowana

  2. witkowska666@vp.pl na 19 grudnia 2017 @ 23:30

    Proszę o kontakt jestem zainteresowana. 500 084 468

  3. Lukasz Hubert na 27 grudnia 2017 @ 18:44

    Proszę o kontakt jestem zainteresowany 785220236

  4. Dominika1991 na 2 stycznia 2018 @ 13:04

    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz podaje numer 797690242

  5. Jestem zainteresowana.

  6. Aktualne to ogłoszenie?
    Pozdrawiam

  7. witam aktualne to ogloszenie

  8. Pawelpaczka na 10 stycznia 2018 @ 10:25

    Witam ja i mój brat poszukujemy pracy mamy własny samochód pracowaliśmy na podobnym stanowisku w Anglii, komunikatywny język angielski, gotowość podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt 510284212

  9. Jestem zainteresowany. Możliwość rozpoczęcia od zaraz. Proszę o kontakt. Jakub
    792 080 500

  10. villageman92 na 6 lutego 2018 @ 23:10

    Witam czy to ogłoszenie jest nadal aktualne?

  11. Jestem zainteresowana ofertą

  12. Jestem zainteresowana.

  13. malgorzatarozycka na 26 grudnia 2018 @ 19:08

    Witam czy oferta jest dalej aktualna? Jeśli tak to proszę o kontakt na nr 004796877548

  14. Lukaszgebski1981 na 29 maja 2019 @ 13:59

    Jestem zainteresowany tel koń 503 451 643