165/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka sprzątanie mieszkań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2017 03:32

Pilnie poszukujemy osoby bez znajomości języka w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od zaraz aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki współpracy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna, polega na sprzątaniu domów oraz mieszkań klientów prywatnych
  • pracownik odpowiedzialny jest za dokładne sprzątanie zleconych powierzchni zgodnie z wymogami
  • pracodawca stara się przydzielać pracownikom stałe zlecenia, jednak często zdarzają się też jednorazowe

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • samodzielność
  • przykładanie uwagi do detali
  • zmysł estetyczny
  • pozytywne nastawienie
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych oraz pozytywnych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • wsparcie medyczne
  • pierwszą umowę próbną na 3 miesiące
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • samochód do celów służbowych
  • telefon komórkowy do kontaktowania się z klientami i pracodawcą

Aplikacja:

Drogie kandydatki i kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

  • martyna.grabarczyk@10g.pl

Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 749595ecbbb9657d