Do uzg. NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla fryzjerów z językiem angielskim, Oslo i Bergen

  • Miasto: Oslo i Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2022 00:03

Agencja rekrutacyjna poszukuje doświadczonych fryzjerów-fryzjerek do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz ze znajomością języka angielskiego na terenie Oslo i Bergen. Mieszkanie zapewnione i opłacone na start.

Chcesz rozwijać się jako fryzjer? Praca w Norwegii w międzynarodowej sieci salonów fryzjerskich brzmi ciekawie? Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym i chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie i poczekaj na kontakt z naszej strony- bezpłatny przelot i zapewnione mieszkanie na start to tylko niektóre atuty tej oferty!

oferujemy

pracę w salonie fryzjerskim międzynarodowej sieci
zapewniony bezpłatny przelot do Norwegii i opłacone mieszkanie na start
możliwość szkoleń w akademii znajdującej się w Oslo i Bergen oraz rozwoju zawodowego- m.in. w międzynarodowych strukturach firmy
zatrudnienie- 30 godzinny tydzień pracy z możliwością nadgodzin
atrakcyjne wynagrodzenie
pakiet premiowy i bonusowy

zadania

Praca w salonie fryzjerskim renomowanej sieci, działającym od poniedziałku do soboty:

strzyżenie męskie i damskie
dbanie o porządek w salonie
obsługa klienta
przestrzeganie i pilnowanie kwestii związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy

oczekujemy

znajomości języka angielskiego oraz komunikatywności
pozytywnego nastawienia
wykształcenia lub doświadczenia zawodowego jako fryzjer
elastyczności- dobrego odnajdywania się zarówno w fryzjerstwie damskim, jak i męskim
gotowości do podjęcia pracy w systemie zmian porannych i popołudniowych
łatwości w przyswajaniu i obsługi urządzeń elektronicznych- m.in. korzystania z aplikacji do planowania spotkań z klientami

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

+48 785 620 314

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/fryzjer-praca-w-norwegii-zapewniony-transport-i-mieszkanie-na-start-CID4-IDQUQNN.html

ID ogłoszenia: 277632e3dc3a3d22