182,40/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej bez języka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 grudnia 2022 01:12

Oferujemy zatrudnienie w restauracji z Lillehammer dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii z zakwaterowaniem bezpłatnym i wyżywieniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 182,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych codziennych – przynoszenie składników, obieranie, krojenie, obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek, wynoszenie odpadów, praca na zmywaku itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zdolność do pracy pod presją
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna punkrualność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie oraz wyżywienie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy norweskiej
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia i pomoc we wszelkich sprawach na miejscu
  • duża liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/12/22. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9866389fd2db1166