od 208,30 /h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie zabawek bez języka w Stavanger dla order pickerów

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2024 01:06

W rejonie Stavanger dla order pickerów od zaraz propozycja legalnej pracy w Norwegii na magazynie hurtowni zabawek. Oferta bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień ze skanerem i pakowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami / order picker

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: od 208,30 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz / kwiecień 2024

Umowa: do końca roku z możliwością przedłużenia

Zadania pracownika:

Twoim głównym zadaniem będzie kompletowaniem zamówień w nowoczesnej hurtowni zabawek. Korzystając ze skanera ręcznego, będziesz dbał o precyzyjne kompletowanie produktów. Twoje zadania obejmą również staranne pakowanie zamówień, przyjmowanie dostaw oraz skrupulatną kontrolę jakości towarów. Ważne jest utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz elastyczność w podejściu do wykonywania różnorodnych zadań w zależności od bieżących potrzeb.

Wymagamy:

Oczekujemy, że będziesz posiadał/a wysoką sprawność fizyczną oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków. Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Norwegii jest kluczowa. Doceniamy również chęć ciągłego doskonalenia się oraz umiejętność pracy w dynamicznym i wymagającym środowisku. Motywacja, zaangażowanie oraz sumienność to cechy, którymi powinien/aś się wykazywać.

W zamian oferujemy:

W zamian za Twoją pracę zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora na miejscu oraz natychmiastowe zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę. Dla najlepszych pracowników istnieje możliwość uzyskania stałego zatrudnienia. Dodatkowo, oferujemy wygodne zakwaterowanie, które zapewniamy za kwotę 4000 NOK miesięcznie od osoby. Ponadto, przysługują Ci świadczenia socjalne oraz prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca marca 2024.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Prosimy o niewysyłanie wiadomości z załącznikami, które przekraczają 100 kb.

ID ogłoszenia: 78865fe1e39ddaec