do uzgodnienia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2015 03:10

Poszukujemy chętnych do pracy w zgranym zespole przy sprzątaniu domów i mieszkań na ternie Oslo. Oferta pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Początkowo praca zespołowa przy kompleksowym sprzątaniu domów i mieszkań.
  • Osoba zatrudniona przez pierwsze 3 miesiące pracuje w grupie i razem wykonuje większe zlecenia.
  • Zadania polegać będą na praniu, prasowaniu, sprzątaniu łazienek i kuchni, odkurzaniu, wynoszeniu śmieci, myciu okien, itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • duże zmotywowanie
  • sprawność i siła fizyczna
  • brak nałogów
  • bardzo dobre zdrowie

Zapewniamy

  • początkowo pracę przez 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy dla najlepszych
  • zatrudnienie od zaraz
  • przejrzyste wynagrodzenie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę w polskim zespole
  • sumienne szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “Sprzątanie domów i mieszkań, Oslo, wrzesień 2015”

ID ogłoszenia: 48155f719ba30012