165/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii sprzątanie domów, mieszkań bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 03:32

Szukamy osób do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie z Oslo do podjęcia od zaraz bez znajomości języka norweskiego, wymagana jest natomiast komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miasto: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz, początek od września 2016

Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek w domach i mieszkaniach klientów
  • mycie podłóg, wycieranie kurzy, odkurzanie, pranie, prasowanie, ścielenie łóżek, zmiana pościeli, itp

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań i duża dokładność
  • precyzja
  • dbanie o zadowalający efekt końcowy prac
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość, punktualność, słowność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy z ubezpieczeniem
  • auto służbowe
  • telefon z GPSem do dyspozycji i kontaktu z pracodawcą
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące
  • możliwość zatrudnienia na stałe dla osób najlepszych

Aplikacja:
Drogie kandydatki, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

martyna.grabarczyk@10g.pl
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 38557b8ddef65989

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii sprzątanie domów, mieszkań bez języka Oslo”

  1. wiolettapodobinska11 na 4 września 2016 @ 14:49

    Dzień Dobry jestem zainteresowana państwa ofertą czy jest ona nadal aktualna ?

  2. wiolettapodobinska11 na 4 września 2016 @ 15:18

    proszę o kontakt nr telefoniczny 507800225 e-mail wioletta.podobinska@interia.pl