175/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań gotowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2021 02:58

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bergen na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego, wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 14

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych związanych z masową produkcją dań gotowych mrożonych
  • będą to prace przy linii produkcyjnej, polegające na obsługiwaniu urządzeń, sortowaniu, myciu składników, pakowaniu, odmierzaniu, etykietowaniu itp.
  • konieczne jest utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowie o pracę z ubezpieczeniem oraz świadczeniami socjalnymi
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, przy tłumaczeniach, u lekarza itp.
  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • uniform służbowy

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2021″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 54260df52a6a1832