175 brutto/h NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii kierowca kat.b w Skien – dostawca artykułów do sklepów

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2016 04:05

Hurtownia spożywcza z miasta Skien zatrudni od zaraz pracownika ze znajomością języka angielskiego. Norwegia praca jako kierowca kat.B na stanowisku dostawcy zamówień do sklepów.

Stanowisko: Kierowca – dostawca
Miejsce zatrudnienia: Skien, Norwegia
Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę brutto
Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni spożywczej na stanowisku dostawcy
  • pracownik będzie zajmował się załadunkiem towarów na magazynie oraz ich przewiezieniem i zdaniem u klienta
  • konieczne będzie zabranie pokwitowania odbioru
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o auto służbowe i zdawanie go w należytym porządku

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • dobra kondycja fizyczna – możliwość przenoszenia rzeczy nawet do 30 kg
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • optymizm oraz kultura osobista
  • chęć podjęcia stałej pracy w Norwegii

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • legalną umowę o pracę z okresem próbnym
  • możliwość rozwoju
  • nowoczesny samochód oraz telefon służbowy wyposażony w GPS
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • zakwaterowanie płatne 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji “Kierowca / Dostawca Skien”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 173582102db44409

4 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii kierowca kat.b w Skien – dostawca artykułów do sklepów”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z Państwem od 19.11.2016 jako kierowca z hurtowni spożywczej.”Kierowca dostawca SKIEN”

  2. Witam jestem zainteresowany pracą kierowcy jestem obecnie w norwegi w tonsberg mogę się przenieść nie ma problemu posiadam prawojazdy kategori B w polsce pracowalem w firmie Toyota jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą proszę o odpowiedź jesli jest to aktualna oferta.Dziekuje Pozdrawiam nr tel 93959501

  3. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 795933248

  4. Witam. Obecnie znajduje sie wlasnie w Skien. Spelniam obecne wymogi, w Polsce pracowalem rowniez jako dostawca pizzy i w hurtowni (tylko konwojent), dobrze zbudowany. Podejme prace od zaraz, numer 40720971