196-208 NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka dla par pakowanie wędlin w Sarpsborg 2024

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2024 00:08

Zakład mięsny z Sarpsborg poszukuje od zaraz pakowaczy lub pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej. Mieszkanie dla pracowników będzie zapewnione na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: od 196 do 208 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres obowiązków:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za pakowanie krojonych wędlin w zakładzie przemysłowym specjalizującym się w produkcji artykułów spożywczych. Ich zadania obejmują nadzór nad jakością, zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz właściwe pakowanie produktów na linii produkcyjnej.

Wymagania:

Oczekujemy, aby kandydaci byli przygotowani do rozpoczęcia pracy natychmiastowo i mieli chociaż minimalne doświadczenie w podobnych stanowiskach. Ponadto, istotne są zainteresowanie wykonywaniem powierzonych obowiązków, gotowość do wykonywania rutynowych czynności oraz zachowanie dobrej kondycji fizycznej.

Nasza oferta zawiera:

  • Świadczenie wsparcia ze strony polskojęzycznego opiekuna.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Płatny urlop.
  • Profesjonalne szkolenia.
  • Umowę zgodną z obowiązującymi przepisami.
  • Dostępność zakwaterowania na miejscu w cenie 6000 NOK za parę lub 4000 NOK za osobę, z opcją wspólnego mieszkania dla par.
  • Gwarancję wsparcia ze strony polskojęzycznego koordynatora, który służy pomocą i doradztwem.

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2024″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 81865e233ecd09a5