160-180/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka dla par na produkcji kosmetyków Bærum

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 marca 2020 02:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Bærum dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Bærum, Norwegia

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac pomocniczych na produkcji kosmetyków
  • zadania polegają na kontroli jakości, obsługiwaniu urządzeń, dbaniu o ciągłość produkcji, wykonywaniu nieskomplikowanych zadań przy taśmie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • system zmianowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • uczciwe zarobki
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracę w długotrwałej perspektywie
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/03/20. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3475e6b75043c2cf