165/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka przy produkcji dań gotowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 listopada 2019 03:31

Od zaraz zatrudnimy Polaków na produkcję dań gotowych w fabryce z Bergen. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie składników
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych po odpowiednim przeszkoleniu
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • dbanie o wysoką jakość
  • porcjowanie składników
  • pakowanie
  • inne nieskomplikowane zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • optymizm
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • świetne zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2019″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 5055dcfe5bbe89c0

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka przy produkcji dań gotowych Bergen”

  1. Witam Jestem zainteresowany Państwa oferta .
    Mój nr kontaktowy 516894130
    e-mail: aremic@op.pl