131/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2018 02:48

Oferujemy zatrudnienie w fabryce dla par przy pakowaniu sałatek warzywnych i owocowych. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Pensja: 131 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tyn stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie sałatek warzywnych i owocowych do plastikowych opakowań
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • dostępność od zaraz
  • sumienność
  • atutem będzie wykształcenie techniczne a także zdolność obsługi maszyn produkcyjnych
  • preferowane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy
  • sumienność, przykładanie się do zadań
  • brak problemów ze zdrowiem
  • prawo jazdy kat.B + własny samochód

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki oraz dodatek wakacyjny
  • 37 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość pobierania zaliczek do 3000 Koron
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania w cenie 80-100 KR na dobę – kwatera jest oddalona od pracy o ok. 30 km
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy wszystkich o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

Krótki link: http://bit.do/pakowanie-salatek

źródło: http://pf-gruppen.com/polski/ link do formularza aplikacji

ID ogłoszenia: 6115bb005fea718c

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek”

  1. Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek