194,60/h NOK

Od zaraz praca Norwegia przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Lillehammer 2023

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2023 00:52

Oferujemy zatrudnienie 2023 w fabryce z Lillehammer przy pakowaniu ciastek. Norwegia praca od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Pensja: 194,60 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Zakres zadań:

  • manualna, prosta praca przy linii polegająca na wizualnej kontroli jakości oraz pakowaniu gotowych wyrobów
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do wykonywania pracy w zespole
  • wydajność, sumienność, zdyscyplinowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy zmianowej
  • sumienność

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu i wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • bezpieczne środowisko pracy
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „pakowanie ciastek Lillehammer”. Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną wszelkie szczegóły ustalane są bezpieczną drogą on-line.

ID ogłoszenia: 87363b84a4612947