164/h NOK

Od zaraz praca Norwegia przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki 2022 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2022 01:06

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu w hotelu. Zatrudnienie dla pokojówki we Fredrikstad ze znajomością języka angielskiego. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko:  sprzątaczka – pokojówka (k/m)

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu na stanowisku pokojówki w hotelu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie pokojów, apartamentów gościnnych
  • zadania wykonywane są zgodnie z wytycznymi – konieczne jest kompleksowe posprzątanie po wyjeździe gości, przygotowanie pokoju do przyjęcia nowych oraz odświeżenie w trakcie pobytu gości

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualność, pracowitość, sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w dobrych warunkach
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 49861d8b6b228003