od 150/h NOK

Od zaraz praca Norwegia w budownictwie jako monter wykładzin OSLO

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2013 03:20

Norweska firma z Oslo poszukuje od zaraz monterów wykładzin do pracy w Norwegii w budownictwie, wykończeniach bez znajomości języka norweskiego (wystarczy komunikatywny angielski).

Stanowisko: monter wykładzin podłogowych
Miejsce pracy: Oslo, Norwegia
Zarobki: od 150 NOK/h

Obowiązki:
– Fizyczna praca przy wykończeniach budowlanych związana z montażem wykładzin podłogowych, oraz łączeniem i spawaniem płytek wykonanych z PCV.

Wymagania:
– umiejętność układania wykładzin oraz płytek podłogowych z PCV
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– mile widziana gotowość do podjęcia pracy od zaraz oraz posiadanie własnego auta

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na norweskich warunkach w Oslo – stolicy kraju
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne ekstra)
– zapewnione zakwaterowanie w Oslo
– pomoc z formalnościami związanymi z podjęciem pracy na terenie Norwegii

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą i spełniające wymagania prosimy o Cv na adres mpa@eucbr.pl

Bliższe informacje pod numerem telefonu;

+48 784 496 933

ID ogłoszenia: 9651bfb20d1eca0

5 komentarzy na “Od zaraz praca Norwegia w budownictwie jako monter wykładzin OSLO”

  1. Dzien dobry. Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracuje przy budowlance osiem lat mam doswiadczenie przy pracach remontowych i takze przy ukladaniu paneli wykladzin szybko sie ucze jestem pracowity i odpowiedzialny posiadam samochod , wyslalem cv prosze o kotakt 510960265 pochodze z okolic tarnowa

  2. michalwiechowski na 19 czerwca 2013 @ 00:30

    Witam, jestem studentem Politechniki Warszawskiej, będę dostępny w Norwegii od 5 lipca do końca Sierpnia. Chętnie podejmę pracę, będę z kolegą, który również jest zainteresowany. Obaj mamy doświadczenie w tego typu pracach. Podejmowaliśmy wiele dorywczych, fizycznych prac. Jesteś chętni do pracy, zmotywowani, zaradni, obaj byliśmy długo w harcerstwie, solidni i rzetelni. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Kolega posiada prawo jazdy kat, B. Jesteśmy zgranym zespołem. CV już wysłałem. Proszę o kontakt 608188549.
    Pozdrawiam,
    Michał Wiechowski

  3. maciej 1914 na 1 lipca 2013 @ 16:15

    Mam udokumentowane trzyletnie doświadczenie na stanowisku montera wykładzin dywanowych i PVC w obiektach takich jak biura,szpitale,szkoły oraz kilka miesięcy nieudokumentowanej pracy w Niemczech.Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Prawo jazdy kat.B posiadam samochód.Jestem zainteresowany państwa ofertą i chętnie podejmę współpracę.
    Maciej Kaczmarek:
    64c@wp.pl

  4. Witam
    Mam 29 lat i doświadczenie w pracach budowlanych. Między innymi dachy, docieplenia, układanie kostki brukowej jak i wszelkie prace wykończeniowe. Angielski komunikatywny. Szybko się uczę, nie boję się wyzwań ani ciężkiej pracy fizycznej. Posiadam również badania wysokościowe. Jestem dyspozycyjny, pracę mogę podjąć od zaraz. Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą.Proszę o kontakt tel: 660-204-515 lub mail: luk2586luk@o2.pl

  5. Witam.
    22 lata, 3 lata doświadczenia w budownictwie- kostka brukowa. Doświadczenie w pracy za granicą. Jestem pracowity, precyzyjny, dokładny i szybko się uczę. Posiadam prawo jazdy kat. B. Angielski w stopniu komunikatywnym. Możliwość wyjazdu od zaraz.
    Pozdrawiam
    mail sasdawid@gmail.com
    tel.: 665 052 339
    Dawid