186,80/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka dla par przy pakowaniu sera Stavanger 2022

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2022 00:41

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce za Stavanger dla pakowacza bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu sera krojonego. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Stanowisko: Pakowacz sera

Pensja: 186,80 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • manualna praca przy taśmie produkcyjnej
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie sera
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie foliowanie, etykietowanie, obsługa urządzeń itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK miesięcznie od osoby lub 5000 dla par miesięcznie
  • pracę na podstawie umowy norweskiej na pełny etat
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • komplet odzieży pracowniczej
  • przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do II połowy września 2022.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 576630a49f647b73