162,40/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka dla pomocy kuchennej w restauracji Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2021 00:06

Od zaraz praca w Norwegii z bezpłatnym zakwaterowaniem dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z  Lillehammer bez znajomości języka norweskiego jako wsparcia na kuchni.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 162,40 NOK na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Obowiązki:

  • praca na stanowisku pomocy kuchennej to wspieranie wszelkich prac na kuchni restauracji
  • do zadań należeć będzie włączanie zmywarek przemysłowych, wynoszenie śmieci, mycie i obsługa urządzeń, samodzielne przygotowywanie składników – obieranie ziemniaków, krojenie wędlin itp.

Wymagania:

  • sumienność, solidność
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • bezpłatne lokum zapewnione na miejscu – pracownik musi podpisać specjalną umowę aby z niego korzystać, w umowie są zapisy o zakazie libacji, utrzymywaniu porządku, naprawie ewentualnych szkód
  • możliwość wykupienia wyżywienia w cenie 100 NOK dziennie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • gwarancja rozwoju osobistego
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/012/20. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 8235fdc8857c2d73