166-178/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2021 01:02

Propozycja zatrudnienia od zaraz w zakładzie mięsnym przy pakowaniu wędlin. Norwegia praca w Sarpsborg dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia

Pensja: 166-178 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym przy taśmociągu
  • do zadań należeć będzie pakowanie wędlin krojonych, przeprowadzanie kontroli jakości i obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie jako pakowacz żywności lub pracownik produkcji
  • dużą zaletą będzie znajomość zasad BHP praz HACCP
  • dynamiczne tempo pracy
  • energiczność

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zamieszkanie, koszt to 6000 NOK od pary oraz 4000 NOK od osoby miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • prawo do płatnego urlopu
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2021″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge:

ID ogłoszenia: 87661869bbb39ef0