150 brutto/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie zoologicznym Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 04:05

Hurtownia artykułów dla zwierząt domowych zatrudni od zaraz pracownika na magazyn w Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie:  150 NOK/h brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • pomoc w rozładunku oraz załadunku towarów
  • przygotowywanie zamówień – kompletowanie oraz pakowanie towaru
  • aktualizowanie stanów w systemie – wprowadzanie danych
  • generowanie listów przewozowych oraz raportów na zakończenie pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • dobre zorganizowanie
  • sprawność i duża siła
  • bezkonfliktowość oraz zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • możliwe płatne zakwaterowanie w kwocie 4000 NOK miesięcznie plus dopłata za media
  • zatrudnienie do końca roku z możliwością przedłużenia od nowego roku
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz terminowe wypłacanie
  • pakiet motywacyjny
  • gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 10 września 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest w drugiej połowie września. W tytule maila proszę wpisać: “magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte_pl@fastem.com

ID ogłoszenia: 53059a1f0f4a989d