Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

2000 zł/mc NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla kobiet jako opiekunka dziecięca wakacje 2015 Vaeroy

  • Miasto: Værøy
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2015 01:16

Poszukujemy opiekunki dziecięcej do wakacyjnej pracy w Norwegii od 30 maja 2015. Ogłoszenie z Vaeroy dla kobiet bez znajomości języka norweskiego przy opiece nad dwójką dzieci.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Zarobki: 2000zł miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Vaeroy, Norwegia

Termin: praca od 30 maja do 10 września 2015

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za opiekę nad dziećmi – Amelką 10 lat oraz Erykiem 7 lat. Rodzice dzieci pracują na pełny etat w systemie zmianowym. Do zadań należeć będzie zatem zajmowanie dzieciom czasu, gotowanie posiłków, sprzątanie domu.

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa
  • wiek ok 30-45
  • koniecznie doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność
  • optymizm
  • osoba uśmiechnięta
  • dyspozycyjność od 30 maja
  • empatia
  • miła aparycja

Oferujemy:

  • przelot do Norwegii i po skończeniu umowy bilet powrotny
  • 2000 zł wynagrodzenia miesięcznie
  • oddzielny pokój
  • dostęp do internetu
  • wyżywienie

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na poniżej podany adres. Prosimy nie zapomnieć o zdjęciu oraz informacji dlaczego to właśnie Ciebie mamy zaprosić do nas.

adres kontaktowy: wiolettafogttomala@gmail.com

Kontakt telefoniczny: +47 47170109

Uwaga: Osoby z negatywnym nastawieniem proszone są o nieaplikowane.

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/opiekunka-dla-dzieci-sezonowa-praca-w-norwegi-2015/

ID ogłoszenia: 19055491df1285c5

ilość wszystkich wyświetleń: 1054, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.