od 205 /h NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla pomocy kuchennej bez języka Stavanger 2024

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2024 01:32
  • Wygasa: 29 dni, 1 godzina

Bez znajomości języka w firmie cateringowej ze Stavanger dostępna od zaraz do podjęcia praca w Norwegii jako pomoc kuchenna. Zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników za opłatą w wysokości 3000 NOK miesięcznie.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Stavanger

Start: od zaraz

Zarobki: od 205 NOK/h brutto

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie kucharzy w przygotowywaniu posiłków zgodnie z zaleceniami.
  • Krojenie, siekanie oraz przygotowywanie półproduktów.
  • Obsługiwanie sprzętu kuchennego.
  • Utrzymywanie czystości w kuchni.
  • Pakowanie gotowych posiłków.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku.
  • Zakwaterowanie na miejscu za opłatą 3000 NOK miesięcznie.
  • Możliwość pracy w renomowanej firmie cateringowej.
  • Szanse na rozwój zawodowy i zdobycie cennego doświadczenia w gastronomii.

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca czerwca 2024.

Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 320666ccf8e5157c