164/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie-hurtowni spoż. bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 13:57

Aktualna rekrutacja do pracy w Norwegii na magazynie w hurtowni spożywczej z Oslo. Ogłoszenie bez języka norweskiego od zaraz na minimum 3 miesiące od stycznia-lutego 2015.

Stanowisko: magazynier (order picker)
Zarobki: 164 NOK brutto/h
Miejsce pracy: Oslo
Liczba miejsc: 2
Początek zatrudnienia: styczeń/luty 2015

Zadania:
Praca na magazynie w hurtowni spożywczej zajmującej się zaopatrzeniem sklepów w okręgu Akershus. Zadaniem order pickera będzie kompletowanie zamówień zgodnie z listą na wózek typu EPT. Kolejnym obowiązkiem, po skompletowaniu całego zamówienia będzie zabezpieczenie palety i odstawienie jej na rampę załadowczą.

Wymagania:
– język angielski w mowie i piśmie na dobrym poziomie
– doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie
– doświadczenie w obsłudze ręcznego wózka typu EPT
– komunikatywność, otwartość, bezkonfliktowość
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– dyspozycyjność w okresie styczeń/luty do końca kwietnia 2015 lub dłużej
– własny samochód do dojazdów

Oferujemy:
– tanie zakwaterowanie w Oslo (koszt ok 5000 NOK miesięcznie)
– zatrudnienie na podstawie umowy z norweską agencją pracy
– konkurencyjne warunki wynagrodzenia oraz premie
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez doświadczenie pracy za granicą
– dla najlepszych pracowników kolejne propozycje zatrudnienia w Norwegii lub przedłużenie kontraktu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 05/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 88554bc5a3fce447

4 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii na magazynie-hurtowni spoż. bez języka Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jako order picker w Norwegii. Posiadam wymagane doswiadczenie.

    pozdr

  2. Jestem zainteresowana praca, mam doswiadczenie w pracy na stanowisku “order picker” w Anglii. Referencje na zyczenie. Kontakt: barozra@wp.pl Pozdrawiam.

  3. kamilo1983 na 16 lutego 2015 @ 20:54

    Witam
    jestem bardzo zainteresowany panstwa oferta pracy . Bardzo prosze o kontakt +31 685 098 938