od 196 brutto/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji detergentów bez znajomości języka, Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2023 00:11

Fabryka z Fredrikstad pilnie poszukuje osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy produkcji detergentów, środków czystości. Zakwaterowanie na miejscu będzie dostępne dla pracowników za opłatą.

Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 196 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie surowców i komponentów niezbędnych do produkcji detergentów i środków czystości zgodnie z określonymi wytycznymi.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o ich sprawne działanie i konserwację.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów.
  • Pakowanie gotowych produktów do odpowiednich opakowań zgodnie z ustalonymi standardami.
  • Etykietowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki.

Oczekiwania:

  • Brak konieczności posiadania doświadczenia zawodowego – chęć do nauki i zaangażowanie są najważniejsze.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiająca porozumiewanie się w środowisku pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania powierzonych zadań z precyzją i dbałością o jakość.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym.
  • Pozytywne podejście do pracy i otwartość na nowe wyzwania.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w uznanej fabryce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 196 NOK na godzinę brutto.
  • Pełny etat i możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Możliwość zakwaterowania niedaleko zakładu, co zapewnia wygodne i bezpieczne warunki mieszkaniowe (zakwaterowanie dostępne za opłatą).
  • Zorganizowane szkolenie w zakresie produkcji detergentów, dzięki czemu szybko osiągniesz pełną samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków.
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d08/23.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 63264bade6dcc639