223 brutto/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji lodów bez znajomości języka fabryka Kristiansand

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 maja 2024 00:29
  • Wygasa: 29 dni, 4 godzin

Od zaraz fabryka deserów mrożonych z Kristiansand poszukuje osoby chętne do pracy w Norwegii przy produkcji lodów. Zatrudnienie tymczasowe bez znajomości języka do końca sierpnia 2024 z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu odpłatnie (3500 NOK miesięcznie).

Miejsce: Kristiansand

Stanowisko: pracownik produkcji

Liczba wakatów: 6

Umowa: do końca sierpnia 2024

Start: ASAP

Wynagrodzenie: 223 NOK/h brutto

Zadania:

  • Praca przy produkcji lodów, w tym mieszanie składników, nalewanie mas do foremek, obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Kontrola jakości wyrobów oraz dbanie o przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa pracy.
  • Pakowanie i etykietowanie gotowych produktów oraz przygotowanie ich do transportu.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym nocnych i weekendowych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do pracy w tempie produkcyjnym.
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej w środowisku chłodniczym.
  • Możliwość legalnego pobytu i pracy w Norwegii.
  • Niewymagana znajomość j. norweskiego, mile widziany angielski.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 223 NOK/h brutto.
  • Umowę zlecenie do końca sierpnia 2024 roku.
  • Zakwaterowanie dostępne na miejscu za odpłatnością w wysokości 3500 NOK miesięcznie.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej fabryce deserów mrożonych.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży spożywczej oraz rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2024”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 3716635566b68e51