od 189/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu po remontach z językiem angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2022 00:42

Od zaraz zatrudnienie w Askim dla sprzątaczek – sprzątaczy z językiem angielskim. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Pracodawca zapewnia możliwość korzystania z płatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Askim, Norwegia

Zarobki: od 189 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie domów, mieszkań, biur po remontach i wykończeniach
  • pracownik odpowiedzialny będzie do doprowadzania stanu na czysto “do wprowadzenia”
  • do zadań należeć będzie usuwanie kurzu, pyłu, kamienia, zabrudzeń po materiałach budowlanych, mycie powierzchni, pielęgnowanie i zabezpieczanie powierzchni

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna samodzielność
  • bezkonfliktowość
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • gwarancja dobrych zarobków, uczciwego zatrudnienia i terminowych płatności
  • ubezpieczenie
  • pracę na pełny etat
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 20662e52622aca64