169/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu po remontach Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2018 03:15

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy sprzątaniu po remontach. Zatrudnienie od zaraz w firmie z Askim dla sprzątaczek bądź sprzątaczy z komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: Sprzątacz – pracownik fizyczny

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna, polegająca na sprzątaniu wszelkich obiektów – hal, magazynów, domów, firm po remontach
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzątanie do takiego stanu aby można było z pomieszczeń normalnie korzystać
  • do zadań należeć będzie usuwanie kurzu, mycie powierzchni, odkażanie, usuwanie zabrudzeń po materiałach budowlanych, mycie okien itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • niezawodność, zaangażowanie, pracowitość
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • znajomość języka angielskiego konieczna na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze oraz pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 2455aaa39d949569

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu po remontach Askim”

  1. Karol Mazur na 16 marca 2018 @ 12:44

    Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą, mieszkam obecnie w Norwegii. Proszę o kotnakt, ze względu iż serwer cofa mail adresowaną na Pańską pocztę.

    karol.mazurkiewicz@hotmail.com

    Pozdrawiam, Karol.

  2. KarolinaK2018 na 4 kwietnia 2018 @ 11:57

    Witam,

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt, niestety nie jestem w stanie wysłać e-maila, kara.box@interia.pl.
    Pozdrawiam!