169/h brutto NOK

Od zaraz sprzątanie po remontach praca w Norwegii z j. angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2019 01:10

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań po remontach. Zatrudnienie w Askim dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy października 2019 lub jeżeli to możliwe nawet od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy fizycznej przy sprzątaniu domów, mieszkań oraz różnego rodzaju obiektach po pracach remontowych
  • obowiązkiem będzie doprowadzanie powierzchni do takiego poziomu aby można było swobodnie zacząć mieszkać – zadania polegają na usunięciu kurzu, zabrudzeń po materiałach budowlanych, umycie okien itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy fizycznej
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wszelkie niezbędne do sprzątania sprzęty, materiały oraz chemię
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 7535d85e074b5a05