do uzgodnienia NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy odśnieżaniu listopad-marzec 2020 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 października 2019 03:27

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie od listopada do marca 2020 w Drammen dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zostało zorganizowane na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik fizyczny – przy odśnieżaniu

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Termin: od II połowy listopada 2019 praca do końca marca 2020

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na odśnieżaniu zleconych powierzchni ręcznie lub maszynowo
  • w przypadku dużych opadów załadunek śniegu na auta i wywóz z miast
  • obsługiwanie odśnieżarek spalinowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, niezawodność
  • możliwość pracy na zewnątrz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • własna, dobrej jakości odzież
  • dobre zdrowie
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od II połowy listopada 2019 do końca marca 2020
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • narzędzia do pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • jeżeli nie będzie opadów śniegu – pracownicy będą przydzielani do innych prac fizycznych lub mimo wszystko będą mieli zapewnione przestojowe z ubezpieczenia

Aplikacja:
Kontrakt z mojej strony był realizowany w latach 2013 – 2019, wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na sezon zimowy 2019/2020.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „ Odśnieżanie w Drammen 2019/2020″

ID ogłoszenia: 985d98658c8b7e3