163,20/h NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy odśnieżaniu od zaraz 2020 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 listopada 2019 03:27

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Lillehammer przy odśnieżaniu. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka na sezon 2020. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 163,20 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca zespołowa – aczkolwiek nad zatrudnionymi czuwa opiekun każdej grupy, który widzi czy ktoś pracuje, czy tylko korzysta z efektu całego zespołu
  • obowiązkiem pracowników bezie odśnieżanie powierzchni parkingów, placów, podjazdów, chodników itp.
  • zadania wykonywane są z użyciem łopat, szufli oraz odśnieżarek spalinowych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność współpracy
  • wydajność, zaangażowanie, solidność, sumienność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • pracę na czas określony
  • umowę norweską do podjęcia od zaraz do marca 2020
  • bardzo dobre zarobki, w przypadku braku zajęcia wypłacane przestojowe z ubezpieczenia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4300 NOK miesięcznie od osoby
  • miesięcznie 160 godzin pracy lub więcej jeżeli będzie taka potrzeba

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2019. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz!

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 1555dcfc2c660ab1