160/h brutto NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie owoców od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2018 00:09

Poszukujemy osób do sortowania i pakowania owoców egzotycznych w Oslo. Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz dla kandydatów również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: 160 NOK/h brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: od stycznia do końca czerwca 2019 (lub dłużej!)

Zakres zadań:

  • jest to praca prosta jednak powtarzalna i monotonna
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sortowanie owoców egzotycznych i pakowanie do kartonów
  • pracownik przygotowuje owoce do dalszego transportu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do współpracy
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz do przynajmniej czerwca 2019

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę, obowiązującej do czerwca 2019 z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • solidne przeszkolenie pracownicze
  • wysokie wynagrodzenie
  • zakwaterowanie na miejscu odpłatne (3500 NOK miesięcznie)
  • odzież roboczą
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do połowy stycznia 2019.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie w I połowie stycznia 2019.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 6105c2624e50e2d5