158/h brutto NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2017 03:17

Poszukujemy od zaraz osoby do sortowania paczek na magazynie firmy kurierskiej z Fredrikstad. Norwegia praca fizyczna dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sortowacz

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 158 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac zlecanych na bieżąco przez kierownika zespołu
  • głównym zadaniem będzie sortowanie przesyłek przy ruchomej taśmie

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zręczność, uczciwość, zorganizowanie
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • punktualne stawianie się w pracy
  • szybkie tempo pracy
  • zręczność

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez cały okres zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • przeszkolenie pracownicze
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę w Norwegii od zaraz

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 69359e1f2b661475

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad”

  1. Witam serdecznie. Nazywam się Arkadiusz Grzduk mam 32 lata posiadam 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie Dpd przy rozładunku i załadunku kontenerów z paczkami znam język Angielski można sprawdzić telefonicznie zachęcam. Potrafię skanować paczki w szybkim tempie a także układać zgodnie z adresem dla kurierów . Nie palę ani nie piję alkoholu . Mam prawo jazdy kat b własne auto i ogromne chęci do pracy. Jeśli zainteresowałem państwa moją kandydaturą serdecznie proszę o kontakt mój. Tel 881 822 367 Arkadiusz Grzduk

  2. Link do strony nie istnieje chciał bym zaznaczyć iż mam CV , ale brak możliwości wysłania nie pozwala na przedstawienie swojej kandydatury w lepszy sposób , z poważaniem Arkadiusz Grzduk

  3. witam, Jestem zainteresowany oferta pracy. 6 lat doświadczenia

    Czech. Z.Kovarikxxx@gmail.com, +420728081653