do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka dla malarza budowlanego w Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2016 18:52

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od 29 marca 2016 do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie na budowie dla malarzy bez znajomości języka norweskiego – wystarczy komunikatywny angielski.

Stanowisko: Malarz budowlany

Rozpoczęcie: od 29 marca 2016

Liczba wakatów: 15

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • malowanie i tapetowanie ścian
  • wygładzanie
  • używanie profesjonalnych narzędzi

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • bezproblemowa umiejętność obsługi narzędzi oraz sprzętów do profesjonalnego malowania
  • obowiązkowym warunkiem będzie dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność
  • znajomość produktów

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • dla osób najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu – również przy sprawach urzędowych, dotyczących między innymi uzyskania świadczeń socjalnych
  • dodatek urlopowy
  • możliwość stałych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Adresy kontaktowe: agb@cwork.no oraz syb@cwork.no

W przypadku aplikowania prosimy o załączenie odpowiednich dokumentów:
CV, zdjęcia, referencje – pisemnie lub dane byłych pracodawców, mile widziane zdjęcia wykonywanych prac – portfolio

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_bergen_dla_malarzy,ogloszenie,20160308084653.html

ID ogłoszenia: 31256e54a8ad0e80