156,80/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2021 04:23

Oferujemy pracę w Norwegii na magazynie hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie w Fredrikstad od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu, kompletowaniu zamówień.

Oferta adresowana obecnie wyłącznie do osób, które przebywają w Norwegii.

Stanowisko: Pracownik na magazynie odzieżowym

Start: od zaraz

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni odzieżowej
  • wykonywanie zadań fizycznych – przenoszenie, kompletowanie, pakowanie, rozładunek, załadunek
  • praca z komputerem – wprowadzanie danych, kontrola towarów, generowanie listów przewozowych
  • współpraca z innymi działami
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym poziomie
  • duża zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • solidność, rzetelność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze w języku polskim i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • umowę na okres próbny wynoszący 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • płatny urlop
  • możliwość kupowania tanich obiadów w stołówce pracowniczej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pełny etat

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 26760703cf8aeb79