175/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z napojami od zaraz Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2019 01:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie 2019 w Oslo dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru na paletach do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Start: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • ogłoszenie pracy na magazynie w hurtowni z napojami
  • osoba zatrudniona będzie odpowiednio przeszkolona, jej zadaniami będzie kompletowanie zamówień głównie hurtowych na palety
  • praca z wózkiem paletowym, skanerem oraz komputerem
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobra kondycja fizyczna, brak problemów ze zdrowiem i możliwość przenoszenia skrzynek o wadze do 20 kg
  • elastyczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opłacanie podatków
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3055d85ebee5b6aa