156,40/h NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie żywności od zaraz dla par Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 listopada 2019 03:05

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Bergen na magazynie hurtowni z żywnością. Oferta pracy w Norwegii skierowana dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 156,40 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie spożywczym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień, pakowanie, pilnowanie porządku
  • obowiązkiem będzie rozładunek dostaw, cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji, prowadzenie archiwum itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • początkowo umowę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • pracę dla par
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 4000 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK od pary
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość zdobycia solidnego doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2019. Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz i na początku grudnia 2019.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6025dc68dbb23d49

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie żywności od zaraz dla par Bergen”

  1. Witam Jestem zainteresowany Państwa oferta .
    Mój nr kontaktowy 516894130
    e-mail: aremic@op.pl