169/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2018 03:46

Aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków naturalnych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Sandefjord. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Zatrudnienie: na 6 miesięcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce kosmetycznej, produkującej produkty naturalne do pielęgnacji ciała
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zdejmowaniem gotowych artykułów z taśmy produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów i pakowanie ich do opakowań zbiorczych
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość i energiczność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zmotywowanie
  • dostępność na pół roku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy z dodatkowym ubezpieczeniem
  • opiekę rezydenta Polaka
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • pracodawca zapewniona na miejscu zakwaterowaniem koszt to około 4000 do 5000 NOK miesięcznie – w zależności od standardu
  • bezpłatny pakiet dla pracowników – słowniczek, rozmówki polsko-norweskie a także karta sim z 20 GB internetu

Aplikacja:
Nr. ref.: pk/023/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od początku maja 2018 prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk/023/2018

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 9705b53a81d3a8bc