do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2017 02:40

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Norwegii przy pakowaniu drobiu. Ogłoszenie 2017 dla osób bez znajomości języka w zakładzie z Sandefjord. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz w ubojni drobiu
Miejsce zatrudnienia: Sandefjord, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • zadania to głównie pakowanie gotowych artykułów
  • zatrudnienie odbywa się w ubojni drobiu

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • wytrzymałość, cierpliwość
  • duża dokładność, spostrzegawczość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • program wspierający i motywacyjny
  • norweskie ubezpieczenie społeczne
  • darmowe przejazdy do pracy
  • przejazd z lotniska do miejsca zamieszkania

Aplikacja:

  • office@dobra.no

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-3770851.html

ID ogłoszenia: 54359430395b71ad

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu Sandefjord”

  1. Witam 😉
    Czy aktualne ? Jesli tak to poprosze informację na email: marta.maruszewska93@wp.pl

  2. kudlaty0709 na 2 sierpnia 2017 @ 14:13

    WITAM . SZUKAM PRACY MOZE MAJA PANSTWO JAKIES PODOBNE OFERTY. DZIEKUJE MACIEJ 0048576170831