180 NOK brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla kafelkarza z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 maja 2016 23:19

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla budowlańców przy układaniu płytek w apartamentach. Zatrudnienie w Bergen jako płytkarz – kafelkarz ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kafelkarz – płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 180 NOK brutto na godzinę

Zakres obowiązków

  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie różnego rodzaju płytek głównie w łazienkach
  • są to prace wykończeniowe w nowych apartamentach

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • przynajmniej 3 letnie i udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • energiczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy na terenie państw skandynawskich

Zapewniamy:

  • wysoką stawkę godzinową
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zwrot kosztów poniesionych za przejazd do Norwegii
  • wsparcie w procesie rekrutacyjnym oraz przy dopełnianiu formalności na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia w postaci CV:

ofertypracy.norwegia@gmail.com
źródło: zagraniczneofertypracy.pl/norwegia/praca-dla-glazurnika-plytkarza.html

ID ogłoszenia: 3115740b9a390fe8