156,80 NOK/h NOK

Oferta pracy w Norwegii na magazynie odzieżowym bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 02:08

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni odzieżowej przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie we Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego od lipca 2016.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Liczba wakatów: 2

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 156,80 NOK na godzinę

Start: od lipca 2016

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień dla klientów hurtowych oraz pojedynczych
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem oraz przygotowanie ich do wysyłki
  • pracownik odpowiednio zabezpiecza i pakuje towary

Wymagania:

  • umiejętność korzystania z komputera
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przynajmniej rok doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • niewymagana znajomość języka norweskiego

Zapewniamy:

  • liczne szkolenia
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • praca tymczasowa od lipca do września z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 675761de3b5d058